sobota, 21 lipca 2012

Summer Animal Print / Letnie Wzorki Zwierzęce

21 July 2012

Hello dears!! I wanted to share with you this mani today. I was sitting and thinking what to do for a competition with Tip Top. The theme is animal print. I still haven't decided what to do!!! But in the mean time I came up with this. The colour is a new polish that I wanted to try and since it is summer :) I thought it would be lovely to use it. 

Witam kochani!! Chcę podzielić się z wami tym mani. Siedziałam i zastanawiałam się nad tym co wymyślić na Tip Top konkurs. Tematem są wzory zwierząt. Nadal nie wiem co zrobię!!! Ale w międzyczasie powstał ten mani. Lakier jest nowy i chciałam go wypróbować i ponieważ mamy lato :) to pomyślałam, że nadaje się do tego "malowanka".
essence 55 "let's get lost", Matt Top Coat, essence "better than gel nails top sealer"


I hope you like it :)

Mam nadzieję, że wam się podoba :)


Thank you for coming over. Let me know what you think!!!
Cheers for now!!! Till next time...
You can visit me on Facebook.
If you wish to comment please click on  "komentarze". I will be happy to hear from you :)))
 I appreciate your comments, but please don't post links in the comment area. If you would like me to visit your blog you can email me at vagnieszka@yahoo.com

Dziękuję za wizytę. Dajcie znać jak się wam podoba!!! 
Na razko!!! Do następnego...
Możecie odwiedzić mnie na Facebooku.
Doceniam wasze komentarze :) Proszę jednak  nie zostawiać linków w komentarzach, jeśli chcesz abym odwiedziła twojego bloga możesz napisać do mnie na vagnieszka@yahoo.com6 komentarzy: