czwartek, 9 sierpnia 2012

Caviar Step by Step / Tutorial Kawiorowy

9 August 2012

Hello darlings!! I have a mani that I wanted to do for a while now. I had all the goodies needed but somehow I thought it would be too much of a hard work and I was always finding other things to do. Then one day I was going through my nail stuff goodies box and I came across the caviar beads.....  well... I thought... it is time to finally do this one hell of a strenuous manicure!!! LOL!!!!! How wrong was I!!! The easiest thing in the world and to be honest you don't even have to pay attention to the way you apply the polish as you are gonna cover it with the beads!!!!!! I didn't wear this mani as I could just imagine dropping the little beads everywhere, so I did it and took it off. I did every nail separately. I painted the nail with the polish and then with the little spoon poured the beads onto the nail making sure I had the little bowl under the nail, so all the beads that didn't stick to the nail, could safely land back in the bowl. Then I pressed the beads to secure them on the nail. I then went to do the next nail. And so on..... Easy!!!!

Witam kochani!! Dzisiaj mam manicure, który chciałam wypróbować od jakiegoś czasu. Miałam wszystko co potrzeba aby go wykonać, ale wydawało mi się, że jest on zbyt trudny, więc robiłam inne malowanka. Pewnego dnia przeglądałam moje pudło z gadżetami do paznokci i natrafiłam na kawiorowe perełki..... no... pomyślałam... czas najwyższy aby spiąć się i zrobić ten bardzo skomplikowany manicure!!! LOL!!!!! Ależ się myliłam!!! Najłatwiejszy manicure na świecie i nie trzeba nawet się starać jak nakłada się lakier, gdyż będzie on przykryty perełkami!!! Nie nosiłam go, gdyż wyobraziłam sobie, że będę wszędzie gubiła te kawiorowe perełki, więc zrobiłam manicure i zmyłam go. Każdy paznokieć robiłam osobno, pomalowałam i nałożyłam perełki małą łyżeczką, upewniając się, że miałam miseczkę pod panokciem aby wpadły do niej perełki które nie przykleiły się do paznokcia. Przycisnęłam lekko perełki do pazokcia. Następnie przeszłam do następnego paznokcia. I tak dalej.... Łatwizna!!!!
CHI Ceramic nail Laquer "Whistlin' Dixie"
I hope you like it :)

Mam nadzieję, że wam się podoba :)


Thank you for coming over. Let me know what you think!!!
Cheers for now!!! Till next time...
You can visit me on Facebook.
If you wish to comment please click on  "komentarze". I will be happy to hear from you :)))
 I appreciate your comments, but please don't post links in the comment area. If you would like me to visit your blog you can email me at vagnieszka@yahoo.com

Dziękuję za wizytę. Dajcie znać jak się wam podoba!!! 
Na razko!!! Do następnego...
Możecie odwiedzić mnie na Facebooku.
Doceniam wasze komentarze :) Proszę jednak  nie zostawiać linków w komentarzach, jeśli chcesz abym odwiedziła twojego bloga możesz napisać do mnie na vagnieszka@yahoo.com8 komentarzy:

 1. Nieźle Ci wyszedł :D
  A słyszałaś o aferze wokół caviar mani? Paranoja >_<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie słyszałam...... proszę o szczegóły :)

   Usuń
  2. Parę miesięcy temu jakaś firma (nie pamiętam nazwy, ale na zagranicznych blogach na pewno była wymieniana) rozsyłała do blogerek pokazujących caviar mani maile pełne gróźb, że mani czy też jego nazwa są zastrzeżone przez tą firmę i mają usunąć je z blogów, bo jak nie, to ich prawnicy blogerkom pokażą gdzie raki zimują.
   Żeby było ciekawiej ten mani po raz pierwszy pojawił się na jakimś pokazie mody, wymyślił go projektant, a nie żaden pracownik tej firmy. Firma chciała wypuścić zdaje się zestaw do robienia takiego mani. W dodatku w momencie wysyłania tych maili firma dopiero starała się o zastrzeżenie nazwy i nie miała żadnych praw, żeby komukolwiek grozić.
   Mniej więcej tyle zrozumiałam z całego zamieszania. Nawet nie wiem jak to się skończyło.
   Mówiłam, że paranoja.

   Usuń
  3. Wow!!! Ale rozruba.... jest taki zestaw "Ciate" ("e" z kreseczką u góry)może to oni? Popytam o to... dla smiechu :)

   Usuń